E-Tamir Usta Çağır 7 / 24 | Hemen Arayın. Utanız Gelsin.

0 542 743 10 26

Mobilya Dekorasyon

Bütün mobilya işleriniz itina ile yapılır.

Levent Mobilya

Sandalyeden sehpaya, aynadan askılığa

Evinizin tüm aksesuarlarını en kaliteli malzemeler ile üretiyoruz.

Mobilya İmalat Yatak Odası

Yatak odanızın en güzelini biz yapıyoruz.

Mobilya Dekorasyon

Mobilya dekorasyon, imalat tamir ve bakım işleriniz etamir ile en kaliteli bir şekilde hizmetinizde. Sizin tek yapmanız gereken bizi aramak!

Uzman ekibimiz sayesinde imalat, tamirat ve montaj işlemlerinizi kolaylıkla  yapıyoruz. Sanılanın aksine çok daha uygun ücretlerden bu hizmeti sizlere sunuyoruz. Bu alandaki en kaliteli ustalarla çalışarak alacağınız hizmetin mükemmel seviyeye çıkmasını, daha kaliteli şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız. Mobilya imalat konusunda bizlere güvenebilir ve imalat işlemlerinizi bizlere yaptırabilirsiniz. Her türlü imalat işlemleriniz kolaylıkla yapılarak kullanımınıza sunulmaktadır. Şehrinizdeki en iyi firmalardan birisi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Bütün bunların yanı sıra da müşteri memnuniyeti konusunda da %100 olarak sizlere hizmet etmekteyiz. Böylelikle alacağınız hizmetin daha da kaliteli olacağını söylemekte de fayda var.

Ekibimiz sadece imalat konusunda değil, tamirat ya da montaj konusunda da yeterli bilgiye sahip olmaktadır. Her türlü mobilyaların tamiri ve montajını kolaylıkla sizin için yapıyoruz. Eskimiş ya da darbe alarak kullanılmaz hale gelen ya da arızalan mobilyalarınızı sizin için tamir ediyoruz. Böylelikle mobilya dekorasyon işleminizi gerçekleştirerek daha ekonomik bir şekilde bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Ekibimiz sizlere bu alandaki en iyi hizmeti, en iyi şekilde tamirat işlemini sunmak için beklemektedir. Bir telefon ile alanındaki en iyi ustalara ulaşarak mobilyalarınızın tamir ya da montaj işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için randevu sistemiyle çalışıyoruz. İstediğiniz gün ve saatte kapınızı çalarak probleminizi ortadan kaldırmak için buradayız.

Mobilya Montaj


Firmamız ile iletişime geçmek ve hem bilgi almak için hem de montaj ya da tamirat işlemlerini yaptırmak çok basit olmaktadır. Burada, internet adresimizde iletişim numaralarımız olup bizi buradan istediğiniz an arayabilirsiniz. Mobilya montaj konusunda da sizlere profesyonel destek sunuyoruz. Bazı mobilyaların kurulumu zor ve karışık olmakta, bazılarının da montaj işlemi titizlik ve ustalık gerektirmektedir. Biz de bu noktada sizlere yardımcı olarak mobilyalarınızın montajını sizlerin yerine yapıyoruz. Böylelikle eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar gelmeden en iyi şekilde montaj işlemi halledilmiş olmaktadır. Ayrıca düşük ücretlerden de bunu sizlere sunacağımızı, belirtmekte faydanın olduğunu düşünmekteyiz. Müşteri memnuniyeti olarak da her zaman sizlerin yanında olarak en iyi hizmeti verme çabasında olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

Levent Mobilya

Levent Mobilya ve istanbul’un diğer semtlerinde biz sizin hizmetinizdeyiz. Tamir ve bakım ihtiyacınız olduğu zaman sizlere anında cevap vererek en kısa sürede hizmetinizde olan ekibimiz sayesinde sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba harcıyoruz. Karışık ve zor mobilyaların montajı ve kurulumunu da ekibimiz profesyonel şekilde yapmaktadır. Mobilya montaj ile kurulumu zor olan mobilyaları kurarak bu dertten de sizleri uzaklaştırmak istiyoruz. Yapılacak olan işin büyüklüğüne ve zorluğuna göre ekibimiz sizlere hizmet etmektedir. Böylelikle zor işlere daha geniş ekiplerimizi yönlendiriyor ve işleminizin daha kaliteli ve daha da kısa süre içerisinde bitmesini sağlayabilirsiniz. Şehrinizdeki en iyi ve en kaliteli ustalarımız ile hizmetinizde olarak her daim montaj, tamir ve imalat konusunda sizlere profesyonel şekilde destek vermek istiyoruz.