E-Tamir Usta Çağır 7 / 24 | Hemen Arayın. Utanız Gelsin.

0 542 743 10 26

Pimapen tamir servisi ile, bütün marka ve pencerelerinizin onarımı, bakımını ekonomik ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. Pimapen, kapı ve pencere konularda uzman kadromuz ile uzun zamandır piyasada pimapen tamir servisi hizmeti veriyoruz.

Garanti kapsamında yaptığımız Pimapen tamir hizmetleri ile, tüm pimapen sorunlarınızı çözüyoruz. Yapmanız gereken bizi aramak.

Pimapen Tamir Servis Hizmetleri

Pimapen tamir servisi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile hizmetlerine uzun süredir devam etmektedir. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda adımlar atarak, sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Pimapen, uzun zamandır tercih edilen kapı, balkon ve pencere yapısıdır. Eski zamanlarda ahşap yapı tercih edilmekteydi. Daha sonraları ise PVC kapmalara yönelme oldu. Ahşap kaplamalar, dışarıdan soğuk, sıcak hava girişine tam olarak engel olamıyor, gürültüleri içeri alıyordu. PVC kaplamalar ise, son teknolojik ürünlerin kullanılması ile birlikte muhteşem bir izolasyon yöntemi haline geldi.
Pimapen markalarına, üstten açılım mekanizması ekleyerek sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Pimapen Tamir Servisi ile, yana açılan pimapen pencerelerin menteşe ve kilitlerini değiştirerek üstten açılımlı hale getiriyoruz. Bu da sizin için büyük kolaylık anlamına gelmektedir. Servislerimiz, mobil ağlar ile gerçekleşir. Her bölgede mobil ağlarımız bulunmaktadır. Bu sayede sorun yaşadığınız andan itibaren kısa süre içinde iş yerinize/evinize gelmekteyiz.

Pimapen Servis Hizmetini Kimler Verir?

Alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile, pimapenlerinizi fabrikaya götürmeden 45 dakika içinde tamir etmekteyiz. Pencerelerinizin kapı, kanat ayarları, kilit ayarları, ses giriş önleme, yazlık/kışlık ayarları, pas önleyici bakım, conta bakımı, cam takoz ayarı ve su tahliye bakımı gibi çok sayıda hizmet veriyoruz. Bu bakım ve onarım işlemleri ile birlikte, su, soğuk hava ve seslere karşı daha dirençli pimapene sahip olacaksınız.
Pimapen sorunları nedeniyle çok fazla kişi mağdur olmuştur.

Bu sorunlarla karşılaştığınız zaman yapmanız gereken bizleri aramak. Kendi başınıza halletmeye çalışırsanız daha büyük ve kalıcı sorunlar ile karşılaşma riskiniz çok fazladır. Bu nedenle konuyu uzmanına bırakarak, en iyi hamleyi yapmış olacaksınız. Pimapen servis hizmetimiz ile, sizlere tüm pencere, kapı sistemleri konularında yardımcı oluyoruz.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.